Ota yhteyttä! Valmistamme, asennamme ja huollamme laiturisi sekä tarvittaessa kohennamme vaikka koko mökkiympäristön. Toiminta-alueemme on koko Suomi. Tilaa ilmainen katselmus rantaasi!


Myynti (koko Suomi)
Eemil Aaltonen
Puh: +358 50 553 5774
eemil@suomenlaiturikauppa.fi

 


Toimitusjohtaja, projektimyynti
Ville Valtanen
Puh. +358 40 586 8496
ville@suomenlaiturikauppa.fi


Asiakaspalvelu, huollot, tarvikemyynti
Marko Salmi
Puh. +358 44 243 4474
marko@suomenlaiturikauppa.fi

 


Liiketoimintajohtaja, projektisuunnittelu
Jenni Valtanen
Puh. +358 40 354 8999
jenni@suomenlaiturikauppa.fi


Tuotantojohtaja, projektimyynti
Sakari Aarnio
Puh: +358 40 505 4437
sakari@suomenlaiturikauppa.fi

 


Tuotanto ja asennukset
Janne Korpinen
Puh. +358 50 300 6612
janne.k@suomenlaiturikauppa.fi


Hankinnat
Riku Heinonen
Puh. +358 50 374 9654
riku@suomenlaiturikauppa.fi

24/7 päivystysnumeromme on +358 447227790

Edustajamme:

Pohjois-Savo | Mika Vatanen
Puh. +358 400 877 022
mika@suomenlaiturikauppa.fi

Itä-Uusimaa | Stefan Holm
Puh: +358 44 282 2677
stefan@suomenlaiturikauppa.fi

Myymälä Turku:
Ulpukkasuontie 5
20250 Turku

Myymälä avoinna:
Ma-Pe 9-17, la sopimuksen mukaan ja aina kun ollaan paikalla.

Ota yhteyttä
Osoita ihmisyytesi

Laituri ja tarvikemyynti:

premarin

Premarin Oy
Järnönsalmentie 92
10820  Lappohja
Puh: 0207 619 161
info@premarin.fi

Timperin Rauta Oy
Timperintie 8
21570 Sauvo
puh: 010 340 2901
kauppa@timperinrauta.fi
www.timperinrauta.fi

luotkump_nega_CMYK_v1

Laskutusosoitteemme:
Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Verkkolaskut:

Suomen Laiturikauppa Oy, 2672274-9
Verkkolaskuosoite: 003726722749
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Verkkolaskuosoite: FI2717433000028088
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun:

Sähköpostilaskun osoite: 26722749 @ scan.netvisor.fi

Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun:

Suomen Laiturikauppa Oy
26722749
PL 100
80020 Kollektor Scan