Vi levererar och monterar bryggor i hela Finland. Beställ en gratis besiktning av din strand genom att ringa Ville, Sakari, Mika eller Benny.


Hela Finland | Ville Valtanen
suomi englanti
Tel. +358 405868496
ville@suomenlaiturikauppa.fi


Hela Finland | Sakari Aarnio
suomi englanti svenska
Tel. +358 405054437
sakari@suomenlaiturikauppa.fi


Kundservice  | Jenni Valtanen
suomi englanti svenska
Tel: +358403548999
jenni@suomenlaiturikauppa.fi


Bryggtillbehör  | Marko Salmi
suomi englanti svenska
Tel. +358442434474
marko@suomenlaiturikauppa.fi

Våra representanter:

 

Norra Savolax | Mika Vatanen suomi savo
Tel. + 358 400877022
mika@suomenlaiturikauppa.fi

 

Västra Nyland | Stefan Holm suomi svenska englanti
Tel. +358 44 282 2677
stefan@suomenlaiturikauppa.fi

Laituri ja tarvikemyynti:

premarin

Premarin Oy
Järnönsalmentie 92
10820 Lappohja
tel: +358207 619 161 eller +35840 843 2933
info@premarin.fi

Vår affär i Åbo
Ulpukkasuontie 5
20250 Åbo

håller öppet:
mån.–fre. 9–17, lördagar enligt överenskommelse och alltid då vi är på plats.

luotkump_nega_CMYK_v1

Official Partner