Vi levererar och monterar bryggor i hela Finland. Beställ en gratis besiktning av din strand genom att ringa Ville, Sakari, Mika eller Benny.

Kasvokuva Suomen Laiturikauppa Oy:n yrittäjästä Ville Valtasesta.
Hela Finland | Ville Valtanen
suomi englanti
Tel. +358 405868496
ville@suomenlaiturikauppa.fi

Kasvokuva Suomen Laiturikauppa Oy:n yrittäjästä Sakari Aarniosta.
Hela Finland | Sakari Aarnio
suomi englanti svenska
Tel. +358 405054437
sakari@suomenlaiturikauppa.fi

Kasvokuva Suomen Laiturikauppa Oy:n Jenni Valtasesta.
Kundservice  | Jenni Valtanen
suomi englanti svenska
Tel: +358403548999
jenni@suomenlaiturikauppa.fi

Kasvokuva Suomen Laiturikauppa Oy:n Marko Salmista.
Bryggtillbehör  | Marko Salmi
suomi englanti svenska
Tel. +358442434474
marko@suomenlaiturikauppa.fi

Våra representanter:

mika-vatanen

Norra Savolax | Mika Vatanen suomi savo
Tel. + 358 400877022
mika@suomenlaiturikauppa.fi

benny-olin

Västra Nyland | Benny Olin suomi svenska englanti
Tel. +358 407399766
benny@suomenlaiturikauppa.fi

Laituri ja tarvikemyynti:

premarin

Premarin Oy
Järnönsalmentie 92
10820 Lappohja
tel: +358207 619 161 eller +35840 843 2933
info@premarin.fi

tepe-logo-2

Tepe Paino Oy
Välitie 4,
29900 Merikarvia
tel. +3582 551 2110 eller +35850 569 7453
teuvo.uusimaki@tepepaino.fi

sarkiolan-rauta_logo

Sarkiolan Rauta Oy
Timperintie 8
21570 Sauvo
tel: +35810 526 6630
kauppa@sarkiolanrauta.fi

Vår affär i Mietois
Saarentie 428,
23140 Hietamäki

håller öppet:
mån.–fre. 10–17, lördagar enligt överenskommelse och alltid då vi är på plats.

luotkump_nega_CMYK_v1

Official Partner